Виставка

Розташування стендів та учасники виставки

Схема виставки

Схема виставки


Учасники виставки

Генеральний партнер

DEAC (Латвія) - оператор приватних дата-центрів з багаторічним досвідом в розробці і впровадженні широкого спектра ІТ-послуг. Компанія володіє двома власними дата-центрами в Ризі (Латвії), а також має майданчики в Києві, Франкфурті, Амстердамі, Лондоні, Стокгольмі та Москві. В Україні активно працює з 2011 року, загальна кількість реалізованих проектів в країнах СНД перевищує 900. DEAC довіряють більше 2500 клієнтів з 40 країн, у тому числі великі торгові мережі і фінансові установи.

Набутий досвід і відмовостійка інфраструктура забезпечує безперервність роботи і дозволяє надавати індивідуальні рішення з урахуванням особливостей галузі та бізнес-задач клієнта. Головна цінність роботи з DEAC - це формування катастрофостійкої ІТ-рішень на базі дата-центрів DEAC, що гарантує захист бізнеса, стійкість при кризових ситуаціях і можливість довгострокового стратегічного розвитку поза політичних ризиків. Розгорнуте хмарне середовище V-Cloud дозволяє клієнту з нульовою вартістю входу використовувати необмежені ресурси і скоротити час виведення послуг на ринок.

У 2018 році DEAC більш ніж в 2 рази збільшить місткість власних дата-центрів, що дозволить надавати необмежені ресурси для динамічних і швидко зростаючих проектів і оперативно реагувати на всі зростаючі потреби українського бізнесу. Відповідність стандарту ISO 27001: 2013 і вимогам безпеки платіжних систем і підприємств електронної комерції PCI DSS дозволяє гарантувати якість усіх аспектів надання сервісу. Регулярні інвестиції в інфраструктуру дата-центрів, а також повністю приватний капітал гарантує високий рівень безпеки і стабільності.

Золотий партнер

Lattelecom (Латвія) – найбільша в Латвії компанія, що надає сучасні ІТ-послуги. Заснована в 1994 році SIA Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує та будує мережі та ЦОДи. Рішення по передачі даних за допомогою власної ІТ-інфраструктури наряду з послугами Інтернет, TV (інтерактивне, надземне та Інтернет-TV), а також послуги call-центру, розробка та підтримка софту з подальшим аутсорсингом дає Lattelecom право називатися провідною ІТ-компанією в Латвії.


Компанія Lattelecom є власником та оператором 4 ЦОД-ів, в тому числі першого в Північній Європі сертифікованого за стандартом TIER III (Uptime Institute, USA) дата-центру DATTUM.

 

ЦОД DATTUM обладнаний міжнародними швидкісними каналами передачі даних (наприклад, такими як Baltic TransGateway з гарантованою швидкістю 40 x 10 Гбіт/с).

 

Lattelecom має багаторічний досвід роботи в сфері надання послуг центрів обробки даних в Європі та є провідним ІТ-інтегратором в країнах Балтії. Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 120 великих підприємств з США та країн СНД та ЄС.

Партнер Форуму

ATEN - понад 35 років компанія є провідним постачальником рішень зв'язку і управління в області інформаційних технологій. Компанія ATEN пропонує інтегровані рішення управління доступом, професійні аудіо / відео рішення і інтелектуальні системи розподілу харчування і охолодження.

Партнер Форуму

Baltneta – найбільший провайдер хмарних послуг в країнах Балтії та один з головних лідерів на ринку інформаційних технологій в Литві. На сьогоднішній день Компанія володіє 2-ма Дата-Центрами та пропонує хмарні обчислення для бізнесу.

Партнер Форуму

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

  • Активне мережеве обладнання

  • Структуровані кабельні системи

  • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження

  • Системи відеоаналітики

  • Системи контролю доступу

  • Кабеленесучі конструкції

  • Волоконно-оптичні мережі

  • Системи електроживлення

  • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних

  • Монтажне обладнання

Партнер Форуму

ELKO Ukraine  - заснована в 1998 році, компанія є одним з найбільших дистриб'юторів продукції, рішень і послуг в області інформаційних технологій в Україні. Входить до групи компаній ELKO Group. ELKO поставляє збалансований асортимент ІТ-продукції та рішень, що відповідає вимогам як вертикальних, так і горизонтальних ринків від провідних світових виробників - Advantech, Asus, Axis, Bosch, Broadcom, Crucial, Dell EMC, Getac, HGST, Intel, Kramer, Lanner, Lenovo , Microsoft, Milestone, Seagate, Supermicro, TP-LINK, Western Digital та інших.

Партнер Форуму

Укрком (Україна) - компанія почала роботу на ринку телекомунікацій України в 1994 році в якості постачальника обладнання зв'язку. Планомірне і успішний розвиток компанії дозволило ТОВ «Укрком» з 1998 року приступити до постачання готових телекомунікаційних рішень на базі волоконно-оптичних мультиплексорів і електронних АТС.

Послідовно нарощуючи обсяги і розширюючи коло ділових партнерів, ТОВ «Укрком» приступило до спорудження власних оптичних мереж спочатку в Києві (з 1999 року), а потім і в найбільших обласних центрах України (з 2005 року). З 2000 року ТОВ «Укрком» надає послуги фіксованого телефонного зв'язку в Києві, а з 2007 року - і в обласних центрах України.

ТОВ «Укрком», будучи партнером багатьох провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, пропонує високоякісне і відносно недороге обладнання оптичних систем передачі даних (SDH) рівнів від STM-1 до STM-16, надпотужні системи для магістральних каналів DWDM, вузли та компоненти АТС середньої та великої місткості виробництва компанії Alcatel-Lucent.

Партнер Форуму

Інноваційно Технічні Рішення - український виробник обладнання для автоматизації і диспетчеризації інженерних систем та технологічного обладнання. В обладнання, що виробляється підприємством Інноваційно Технічні Рішення закладається ідеологія "Easy automation", тобто здійснення автоматизації. що не вимагає сверх-зусиль.

Партнер Форуму

Новатек-Електро з напрямком OVERVIS - компанія займається розробкою і впровадженням рішень в сфері автоматизації. Наші проекти охоплюють завдання віддаленого контролю і збору даних для аналізу роботи промислових об'єктів (диспетчеризація і телеметрія). Розробка обладнання під рішення відбувається на базі компанії Новатек-Електро.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва у більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Партнер виставки

Polygator і Elgato Communications - ми науково-виробнича компанія з більш ніж десятирічним досвідом роботи в галузі телекомунікацій та розробки GSM устаткування.

Партнер виставки

Gigacenter - входить у п’ятірку кращих комерційних дата центрів на території України. За показниками надійності, відмовостійкості та безпеки Gigacenter відповідає рівню Tier III. Також в 2016 році Gigacenter отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційної безпеки при наданні клієнтам послуг дата центру. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Візьміть участь у виставці – покажіть себе у найкращому вигляді!

Хочете безпосередньо познайомити сотні відвідувачів зі своїми розробками і пропозиціями Тоді зарезервуйте місце для Вашого стенду у виставковій зоні нашого заходу!


Пасивне споглядання - звична картина вмираючих івентів. На противагу їм наша виставка - живий діалог між експонентами і сотнями потенційних покупців. Учасники спілкуються, задають питання, обмінюються контактами і укладають взаємовигідні угоди.


Нехай Ваш стенд займе гідне місце серед експонентів зі світовим ім'ям!


Залиште Ваш запит на участь у виставці тут - і наші менеджери зв'яжуться з Вами. Дякуємо за вибір!
Увага! Поля із зірочками (*) є обов'язковими для заповнення.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).