Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Генеральний партнер

DEAC (Латвія) - оператор приватних дата-центрів з багаторічним досвідом в розробці і впровадженні широкого спектра ІТ-послуг. Компанія володіє двома власними дата-центрами в Ризі (Латвії), а також має майданчики в Києві, Франкфурті, Амстердамі, Лондоні, Стокгольмі та Москві. В Україні активно працює з 2011 року, загальна кількість реалізованих проектів в країнах СНД перевищує 900. DEAC довіряють більше 2500 клієнтів з 40 країн, у тому числі великі торгові мережі і фінансові установи.

Набутий досвід і відмовостійка інфраструктура забезпечує безперервність роботи і дозволяє надавати індивідуальні рішення з урахуванням особливостей галузі та бізнес-задач клієнта. Головна цінність роботи з DEAC - це формування катастрофостійкої ІТ-рішень на базі дата-центрів DEAC, що гарантує захист бізнеса, стійкість при кризових ситуаціях і можливість довгострокового стратегічного розвитку поза політичних ризиків. Розгорнуте хмарне середовище V-Cloud дозволяє клієнту з нульовою вартістю входу використовувати необмежені ресурси і скоротити час виведення послуг на ринок.

У 2018 році DEAC більш ніж в 2 рази збільшить місткість власних дата-центрів, що дозволить надавати необмежені ресурси для динамічних і швидко зростаючих проектів і оперативно реагувати на всі зростаючі потреби українського бізнесу. Відповідність стандарту ISO 27001: 2013 і вимогам безпеки платіжних систем і підприємств електронної комерції PCI DSS дозволяє гарантувати якість усіх аспектів надання сервісу. Регулярні інвестиції в інфраструктуру дата-центрів, а також повністю приватний капітал гарантує високий рівень безпеки і стабільності.

Золотий партнер

Lattelecom (Латвія) – найбільша в Латвії компанія, що надає сучасні ІТ-послуги. Заснована в 1994 році SIA Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує та будує мережі та ЦОДи. Рішення по передачі даних за допомогою власної ІТ-інфраструктури наряду з послугами Інтернет, TV (інтерактивне, надземне та Інтернет-TV), а також послуги call-центру, розробка та підтримка софту з подальшим аутсорсингом дає Lattelecom право називатися провідною ІТ-компанією в Латвії.


Компанія Lattelecom є власником та оператором 4 ЦОД-ів, в тому числі першого в Північній Європі сертифікованого за стандартом TIER III (Uptime Institute, USA) дата-центру DATTUM.

 

ЦОД DATTUM обладнаний міжнародними швидкісними каналами передачі даних (наприклад, такими як Baltic TransGateway з гарантованою швидкістю 40 x 10 Гбіт/с).

 

Lattelecom має багаторічний досвід роботи в сфері надання послуг центрів обробки даних в Європі та є провідним ІТ-інтегратором в країнах Балтії. Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 120 великих підприємств з США та країн СНД та ЄС.

Спікери Lattelecom:
Володимир Малиновський

Виклики IT за межею змін в бізнесі


Володимир Малиновський
керівник продажів рішень Дата Центру
Lattelecom

Партнер Форуму

ATEN - понад 35 років компанія є провідним постачальником рішень зв'язку і управління в області інформаційних технологій. Компанія ATEN пропонує інтегровані рішення управління доступом, професійні аудіо / відео рішення і інтелектуальні системи розподілу харчування і охолодження.

Спікери ATEN:
Олексій Тарабичін

Нові можливості організації віддаленого робочого місця за допомогою IP КВМ подовжувачів


Олексій Тарабичін
менеджер з розвитку бізнесу, напрямок КВМ
ATEN

Партнер Форуму

Baltneta – найбільший провайдер хмарних послуг в країнах Балтії та один з головних лідерів на ринку інформаційних технологій в Литві. На сьогоднішній день Компанія володіє 2-ма Дата-Центрами та пропонує хмарні обчислення для бізнесу.

Спікери Baltneta:
Андрій Юшев

**IT happens. Рішення disaster recovery та backup


Андрій Юшев
регіональний керівник з розвитку рішень ЦОД
Балтнетос Коммунікаціос

Партнер Форуму

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

 • Активне мережеве обладнання

 • Структуровані кабельні системи

 • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження

 • Системи відеоаналітики

 • Системи контролю доступу

 • Кабеленесучі конструкції

 • Волоконно-оптичні мережі

 • Системи електроживлення

 • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних

 • Монтажне обладнання

Спікери IQ Trading:
Владислав Ріцький

Premium Line - кровоносна система ЦОД


Владислав Ріцький
технічний керівник Premium-Line Systems GmbH
IQ Trading

Партнер Форуму

ELKO Ukraine  - заснована в 1998 році, компанія є одним з найбільших дистриб'юторів продукції, рішень і послуг в області інформаційних технологій в Україні. Входить до групи компаній ELKO Group. ELKO поставляє збалансований асортимент ІТ-продукції та рішень, що відповідає вимогам як вертикальних, так і горизонтальних ринків від провідних світових виробників - Advantech, Asus, Axis, Bosch, Broadcom, Crucial, Dell EMC, Getac, HGST, Intel, Kramer, Lanner, Lenovo , Microsoft, Milestone, Seagate, Supermicro, TP-LINK, Western Digital та інших.

Спікери ELKO Ukraine:
Олег Мельничук

Розумне місто. Початок…


Олег Мельничук
менеджер з розвитку бізнесу
ELKO Ukraine

Владислав Шихов

Гібридне рішення, як перший крок переходу в хмару


Владислав Шихов
менеджер з розвитку продажів хмарних рішень
ELKO Ukraine

Партнер Форуму

Укрком (Україна) - компанія почала роботу на ринку телекомунікацій України в 1994 році в якості постачальника обладнання зв'язку. Планомірне і успішний розвиток компанії дозволило ТОВ «Укрком» з 1998 року приступити до постачання готових телекомунікаційних рішень на базі волоконно-оптичних мультиплексорів і електронних АТС.

Послідовно нарощуючи обсяги і розширюючи коло ділових партнерів, ТОВ «Укрком» приступило до спорудження власних оптичних мереж спочатку в Києві (з 1999 року), а потім і в найбільших обласних центрах України (з 2005 року). З 2000 року ТОВ «Укрком» надає послуги фіксованого телефонного зв'язку в Києві, а з 2007 року - і в обласних центрах України.

ТОВ «Укрком», будучи партнером багатьох провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, пропонує високоякісне і відносно недороге обладнання оптичних систем передачі даних (SDH) рівнів від STM-1 до STM-16, надпотужні системи для магістральних каналів DWDM, вузли та компоненти АТС середньої та великої місткості виробництва компанії Alcatel-Lucent.

Спікери Укрком:
Сергій Синельник

Організація, автоматизація та безпека корпоративних мереж


Сергій Синельник
керівник проектів
Укрком

Партнер Форуму

Інноваційно Технічні Рішення - український виробник обладнання для автоматизації і диспетчеризації інженерних систем та технологічного обладнання. В обладнання, що виробляється підприємством Інноваційно Технічні Рішення закладається ідеологія "Easy automation", тобто здійснення автоматизації. що не вимагає сверх-зусиль.

Спікери Інноваційно Технічні Рішення:
Лев Ванян

Наближення технологій промислової автоматизації та ІоТ


Лев Ванян
генеральний директор
Інноваційно Технічні Рішення

Партнер Форуму

Новатек-Електро з напрямком OVERVIS - компанія займається розробкою і впровадженням рішень в сфері автоматизації. Наші проекти охоплюють завдання віддаленого контролю і збору даних для аналізу роботи промислових об'єктів (диспетчеризація і телеметрія). Розробка обладнання під рішення відбувається на базі компанії Новатек-Електро.

Спікери Новатек-Електро:
Олександр Поденний

Модулі автоматизації Новатек Електро


Олександр Поденний
керівник напрямку
Новатек-Електро з напрямком OVERVIS

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва у більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET Украина:
В'ячеслав Зарицький

Новітні технології ESET для боротьби з новим поколінням загроз


В'ячеслав Зарицький
провідний технічний спеціаліст
ESET Україна

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Продукти та технології, що підвищують надійність зберігання і швидкість обробки даних


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні і Молдові
Kingston

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Партнер виставки

Polygator і Elgato Communications - ми науково-виробнича компанія з більш ніж десятирічним досвідом роботи в галузі телекомунікацій та розробки GSM устаткування.

Партнер виставки

Gigacenter - входить у п’ятірку кращих комерційних дата центрів на території України. За показниками надійності, відмовостійкості та безпеки Gigacenter відповідає рівню Tier III. Також в 2016 році Gigacenter отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційної безпеки при наданні клієнтам послуг дата центру. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Партнер конференції

Ріттал - є дочірнім підприємством німецького концерну Rittal GmbH & Co. KG, який є провідним світовим виробником промислових та ІТ-шаф, електронних систем, систем контролю мікроклімату, токорозподільчого обладнання, всепогодних шаф і комплексних рішень для ЦОД. Вироби Rittal широко використовуються в промисловості, енергетиці та телекомунікаціях.

Спікери Ріттал:
Олексій Верхотуров

Партнер конференції

QNAP - Quality Network Appliance Provider - постачальник якісних мережевих пристроїв; ми прагнемо до лідерства у виробництві мережевих сховищ (NAS) і відеореєстраторів (NVR), приділяючи стратегічну увагу максимальної продуктивності, надійності і функціональності обладнання. Заснована в 2004 році на Тайвані, QNAP об'єднує нововведення інформаційних технологій із власними розробками в області електроніки і дизайну для випуску якісної продукції, що підвищує ефективність і зручність роботи при спільному доступі до файлів, віртуалізації IT-інфраструктури, охоронному відеоспостереженні, а також редагуванні і трансляції мультимедіа.

Спікери QNAP:
Євген Величко

Партнер конференції

БІТ – аутсорсинг ІТ-послуг. ІТ-підтримка бізнесу. Ми допомагаємо компаніям ефективно працювати і використовувати інформаційні технології в роботі.

Спікери БИТ:
Ярослав Кошманенко

Партнер конференції

Ареон Консалтинг - спеціалізується на побудові та розвитку контакт-центрів на базі рішень Cisco, Avaya і платформи Asterisk. Є партнером авторитетних гравців на ринку рішень для контакт-центрів (Verint, Teleopti, ZOOM), пропонує гнучкі аналітичні системи на базі Oracle BI і QueueMetrics. Крім цього, Ареон Консалтинг має кращу експертизу щодо впровадження Oracle Siebel CRM в Україні, займається розробкою інтернет і мобільних додатків. Це дозволяє покрити практично будь-які потреби замовників, зацікавлених в якісному обслуговуванні своїх клієнтів.

Спікери Ареон Консалтинг:
Олександр Корягін

Партнер конференції

Simply Contact - успішна комунікаційна компанія з міжнародним досвідом:

 • сучасний аутсорсинговий контакт-центр;

 • ефективні інструменти просування Ваших продуктів і послуг;

 • вигідний аутсорсинг бізнес-процесів;

 • якісний консалтинг по аутсорсингу комунікацій;

 • повний пакет підтримки клієнтів Simply Contact гарантує високу якість за оптимальну ціну.

Співпраця з нами - це просто, зрозуміло і вигідно.

Спікери Simply Contact:
Ольга Кремена

Партнер конференції

ДТЕК Дніпрообленерго - найбільша енергопостачальна Компанія в Україні, яка займається двома видами ліцензійної діяльності: передачею і постачанням електроенергії. Підприємство обслуговує регіон площею майже 32 тисячі кв. кілометрів, забезпечуючи електроенергією більше 40 тис. юридичних, а також 1,5 мільйона побутових абонентів. У Компанії найбільший товарний відпуск продукції в країні - загальний обсяг передачі електроенергії становить 20% від усього споживання в Україні та перевищує 23 млрд кВт / год.

Спікери ДТЕК Дніпрообленерго:
Борис Юрченко

ДТЕК: Перші кроки в соціальних мережах


Борис Юрченко
керівник Контактного центру
ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго", ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго"

Партнер конференції

Бюро Телематичних Рішень - працює там, де GPS моніторингу транспорту і віддаленого контролю стаціонарних об'єктів вже мало, а промислова автоматизація ще дуже затратна. В арсеналі компанії успішні бюджетні та високоефективні рішення для контролю температурних режимів на всіх етапах виробництва продукції виробник-доставка-покупець, режимних перевезень, залізничного транспорту та спецтехніки.

Спікери Бюро Телематичних Рішень:
Максим Рубан

Наслідки "голодних ігор" в телематиці (IoT на транспорті) та шляхи виходу з кризи


Максим Рубан
комерційний директор
ТОВ "Бюро Телематичних Рішень"

Спонсор гостинності

Grusha.ua - прагнути бути більше, ніж інтернет-магазин. Її головне завдання: впровадження в кавову галузь європейських стандартів виробництва, а також новітніх трендів в сфері кавової культури. На даний момент представництва інтернет-магазину Grusha.ua відкриті в 64 містах України, що дозволяє видавати замовлення в найкоротші терміни після їх формування через сайт Grusha.ua.

Будь в тренді - пий тільки свіжообжарену кави!

Головний інфопартнер

Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації (Україна) - створена в 2011. Асоціація представляє інтереси української спільноти підприємств промислової автоматизації. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні. Спільно ми прагнемо:

 • Генерувати і розділяти ідеї щодо розвитку галузі.

 • Налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін - держ. органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг.

 • Виробляти галузеві інсайти, позначати критичні проблеми розвитку і пропонувати рішення для них.

 • Виробляти нові послуги і сервіси для членів Асоціації та наших партнерів.

Спікери Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації:
Олександр Юрчак

Hannover Messe-2017. Висновки та перспективи для України


Олександр Юрчак
генеральний директор
Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України

Інформаційний партнер

Світ Автоматизації - журнал надає максимально повну і незаангажовану інформацію про існуючі засоби автоматизації, розробки обладнання, побудови систем і готових рішень; їх можливостях, особливостях і характеристиках; досвід розробки та впровадження АСУ ТП, обладнання, готових рішень та проектів.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі - ІТ-директори, технічні директори, фахівці і експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України і ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах і багато іншого.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

TRNCC.COM (Україна) – унікальний міжнародний проект, що створений для пошуку навчальних заходів та тренерів на всьому російськомовному просторі. Географія проекту постійно розширюється. На порталі є списки тренерів та тренінгових компаній, календар заходів, форма для проведення тендерів, новини, статті та інші корисні матеріали.

Інформаційний партнер

Dneprnews.info - інформаційний портал про життя нашого міста і країни. «DneprNews.info» – новини в режимі SMART. Ніякої води, тільки свіжі та актуальні новини, тільки факти, неупереджений погляд на події. На сторінках нашого порталу ви знайдете новини політики, культури, ринку, курс гривні, стан банківської системи. Крім цього ви знайдете безліч корисних порад про здоров'я, сім'ю та ремонт ... «DneprNews.info» – вся інформація в одному місці.

Інформаційний партнер

Події Дніпропетровська – це проект незалежних журналістів, які об'єдналися для створення якісного контенту. Тут ви прочитаєте все найцікавіше про свій регіон!

Інформаційний партнер

Проект «IТ-форум» - спеціалізований інформаційний ресурс про досягнення сучасних інформаційних технологій та про досвід їх використання для управління підприємством. Мета проекту – популяризація сучасних концепцій управління підприємством, поширення передового вітчизняного досвіду, досвіду СНД по створенню інформаційних систем управління підприємством, а також забезпечення передумов для чесної конкуренції постачальників ПО, консалтингових компаній та компаній, що впроваджують ПО. В рамках проекту учасникам ІТ-ринку надається можливість публікації ІТ-новин, інформації про заходи (форуми, конференції, круглі столи та семінари, вебінари), які проводяться учасниками ІТ-ринку.

Інформаційний партнер

Дніпро Інфо – міський сайт Дніпропетровська, де ви дізнаєтеся все про життя рідного міста. Для вас актуальні новини, зручна афіша з можливістю купівлі квитків, довідник компаній, де ви знайдете інформацію про будь-яку організацію міста, а також безліч корисних сервісів.

Інформаційний партнер

Популярні Відомості – всеукраїнський тижневик виходить по середах двома блоками: інформаційний – докладно та професійно про новини Західно-Донбаського регіону; розважальний – 80 ефірних, кабельних та супутникових каналів, весь спорт на одному розвороті, а також новини шоу-бізнесу, гороскоп, сканворд, судоку, рецепти і корисні поради. Передплатний індекс у Всеукраїнському каталозі «Укрпошти» 41750.

Інформаційний партнер

056.ua - сайт міста Дніпропетровська – перший сайт нашого міста, повна афіша, актуальні новини, довідник підприємств, конкурси, фотозвіти! Все це та багато іншого є в одному місці. 056.ua – знає, чим живе місто!

Інформаційний партнер

Dnepr.com - інформаційно-розважальний портал Дніпропетровська. У нас можна знайти безліч корисної інформації: щоденні новини, статті, афіша подій. Один з найцікавіших сервісів порталу - це жива відео-трансляція з вулиць міста, камери розташовані в самих ключових точках міста.

Інформаційний партнер

Дніпроград - вісник небайдужих громадян Дніпропетровщини. Незалежний електронний ЗМІ, метою якого є всебічне висвітлення життя Дніпра та області. Головний принцип роботи – незалежність та подача виключно перевіреної інформації. Ми цілеспрямовано підтримуємо обізнаність громадян.

Інформаційний партнер

Комп'ютерна Академія ШАГ - найбільший міжнародний навчальний заклад, що спеціалізується на комп'ютерній освіті. Працює з 1999 року, на сьогоднішній день налічує понад 40 філій в 16 країнах світу.

Інформаційний партнер

IT Career Professionals - це ресурс про передові міжнародні практики в сфері IT рекрутингу, HR і менеджменту. Вас чекають статті з найсвіжішими тенденціями в області управління персоналом в IT, інтерв'ю з цікавими людьми і інформація про ключові події в індустрії.

Інформаційний партнер

Trud.com - це універсальна пошукова система, що спеціалізується на пошуку вакансій і резюме по всім порталам Росії. Trud.com надає сервіс з пошуку роботи і персоналу серед безліч Інтернет-ресурсів з працевлаштування. Тому на запит, що вводиться в рядок пошуку сайту, Ви завжди отримаєте актуальну інформацію про працевлаштування в регіоні, що Вас цікавить.

Інформаційний партнер

ІТ рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT-компанії різних сфер діяльності. Протягом певних проміжків часу (щоквартально і щорічно), на сайті публікується рейтинг представлених компаній, який підраховується незалежно і максимально об'єктивно.

Понад 6500 портфоліо і 550 ІТ компаній (веб студій), SEO студій, digital і рекламних агентств представлені в каталогах сервісу.

Сервіс it-rating.in.ua повністю безкоштовний і має унікальний функціонал, який полегшує перебування користувачів на даному проекті. Приєднуйтесь до сервісу і візьміть участь у створенні проекту з великими можливостями як для компаній, так і для їх клієнтів!

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).